Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği

Proportion
Bölge: Hadımköy

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği Cam temizliği hiç kolay olmayan aksine zahmetli bir temizlik işi olan ve dış cephe olduğu zaman daha da zor olduğu için profesyonel olarak hizmet almak gerekir. Böyle bir sektör geliştirildiği için insanlar cam temizliği işinde büyük kolaylık yaşamıştır. Dış cephe cam temizliğinde temizlenecek cam kaçıncı katta olursa olsun, kaç adet olursa olsun ve her nasıl lekeye sahip olursa olsun profesyonel bir şekilde temizlenmelidir. Çünkü insanlar en çok yüksek katlı binalarda cam temizliği yapmaktan korkar ve bu nedenle firmalardan hizmet alırlar.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği

Bizler de Hadımköy dış cephe cam temizliği firması olarak dileyen herkese dış cephe cam temizliği hizmeti sunuyoruz. Firmamızda çalışan tecrübeli personeller, tam teşkilat ekipmanlar ve yüksekliğe ulaşmak için kullanılan vinçler sayesinde binanızın camlarını pırıl pırıl yapıyoruz. Böylesi güvenilir ve tecrübeli firma varken canınızı tehlikeye atmanıza hiç gerek yok. Bu sebepten dolayı firmamızı tercih ederek bize güvenebilirsiniz.

Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe cam temizliği yapmak bina sahipleri için çok zor olsa da profesyonel olarak hizmet veren firmalar açısından o kadar da zor değildir. Elbette yine risk içermektedir fakat gerekli güvenlik tedbirleri alınırsa hiçbir risk içermez. Dış cephe cam temizliği yapılırken öncelikle binanın cephesi incelenir ve camı nasıl ne şekilde temizleneceğine karar verilir. Sonrasında bina yapısına göre iskele kurulur. Vinç ile cam temizliği alanında tecrübeli elemanlar cama gerekli temizliği yapmaktadır.

Camda meydana gelen lekeye göre cam temizleyici ve aparat kullanılır. İnşaat lekelerine, çamur lekelerine ya da diğer zorlu lekelere göre farklı ilaçlar kullanılmak zorundadır. Özellikle inşaat lekeleri daha zorludur ve daha güçlü ilaç gerektirir. Bizler de Hadımköy dış cephe cam temizliği firması olarak her lekeye uygun bir şekilde cam temizliği yapıyoruz. Bu temizliği yaparken çok titiz davranıyoruz ve temizliğimiz bittiğinde camda tek bir leke dahi görmüyorsunuz.

Güzelce Dış Cephe Cam Temizliği

Güvenlik Tedbirleri

Hadımköy dış cephe cam temizliği yapılırken iskele kurulma aşamasında binaya kesinlikle zarar vermemek gerekir. İskelenin kurulmasının ardından vinç cama gerektiği şekilde yaklaştırılmalı ve camı silen personelin kesinlikle can güvenliği korunmalıdır. Camı silerken personelin kesinlikle kask takması gerekir. Bununla birlikte kemer bağlaması da şarttır. Aksi taktirde hem camı şişen personelin hem de çevrenin büyük hasarı olur.

Cam Temizleme Ücretleri

Cam temizleme ücretleri farklı kriterlere bağlı olarak değişmektedir. Camın yüksekliği, kaç adet cam silineceği, camın üzerinde bulunan lekelerin durumu ve temizlik aşamasında kullanılan ilaçlar fiyatları değiştirmektedir. Ancak firmamızda güvenli bir şekilde cam temizliği yapılmaktadır ve bizler müşterilerimize çok yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizler de camlarınızı temizlemek istiyorsanız HIV nle firmamızı tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilir ya da bizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara