BTB Cephe Temizliği

Proportion

BTB cephe temizliği zor ve riskli bir işlemdir. Yüksek binalarda yapılan temizleme işlemi cephe temizleme ekipmanları ile uyumlu temizlik malzemeleri, eğitim almış kişiler tarafından yapılmaktadır. BTB cephe temizliği işleminde çok dikkat edilmelidir. Mozaik kaplama ile sağlanan cephe temizliği işlemi dikkat edilmediği takdirde ciddi zararlara yol açabilmektedir. Hızlı, kaliteli, güvenli ve sağlam bir iş yapılması için profesyonel firmamız ile çalışmanız tavsiye edilir.

Dış Cephe Cam Temizliği Şirketleri

BTB Nedir?

BTB cephe temizliği cam mozaik parçaları ile kaplanmış dış cephelerin temizlenme işlemidir. Eski zaman binalarının yapımında kullanılan ve günümüzde de temizlik ve bakımı ile yenilenen cam mozaik kaplamalarıdır. BTB yalnızca binalarda değil havuz ve akvaryumlarda da kullanılmaktadır. Eski zamanlarda sıkça tercih edilen ve zengin görünüm sunan cam mozaik, görünüm olarak güzel fakat temizlik ve bakım gerektiren bir malzemedir. Renkli cam parçalarından üretilen BTB kullanımı belli şartları taşımaktadır. BTB mozaik kaplamaları mantolama işlemi ile de kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte BTB mozaik kaplamaları kullanımı da geliştiriliyor. BTB görüntü olarak şık ve parlaklık oluşturuyor. Belli bir ağırlıkta olduğu için yalıtım malzemesinin üzerinde kullanılması tavsiye edilmemektedir. Bu ürünün temizliği dikkatli uygulanmalı ve profesyonel bir temizlik ekibimiz ile bunu yapmaktayız.

BTB Cephe Temizliği
BTB Cephe Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Firmaları

BTB Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Btb cephe temizliği dikkatli ve titizlikle çalışma isteyen bir uygulamadır. Cam mozaik parçalardan oluşturulan kaplama yüzeyi, temizlik aşamasında dikkat edilmesi gereklidir. Cam mozaik parçalarının parlaklığı ve dış etkenlerden oluşan kirleri arındırmak için kullanılan temizlik malzemesi de önemlidir. BTB kaplama yapı olarak ağır bir malzemedir. Bu yüzden yüksek binaların dış cephelerinde kullanılan BTB temizliği dikkat istemektedir. Firmamız ekipman olarak sepet vinç ya da asansör kullanılarak temizliği kolay bir şekilde yapıyoruz. Yüksek zeminlerden aşağıya malzeme düşme tehlikesine karşı aşağıdan da gerekli önlemin alınması adına gerekli tedbirleri alıyoruz. BTB cephe temizliği konusunda firmamız ve firma çalışanlarımız bu konu hakkında yeterli bilgiye sahiptir. İş güvenliğinin sağlandığı profesyonel firmamız tarafından iyi bir hizmet almak isteniyorsa bizleri tercih edebilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara