Kompozit Temizliği

Proportion

Kompozit Temizliği İş güvenliği uzmanları talebi üzerine geliştirilmiş olan cam temizliği ve bina bakım temizliği kompozit bakım temizliği üzerine geliştirilen temizlik ürünüdür. Kompozit temizliği alüminyum, cam ve temizlik maddesini etkilemez. Yanlış hizmet uygulaması sebebiyle yüzeyi zarar gören alüminyum kompozit kaplamalarda başarılı sonuçlar alarak cepheleri ilk günkü haline dönüştürmektedir. Montaj aşaması sonrası temizlik ihtiyacının başladığı bu kaplama türü doğru bakım ve temizlik işlemleri ile kalıcı olarak uzun süreli kullanılmaktadır. Yanlış uygulanan kompozit temizliğin önüne geçmek için profesyonel temizlik firmalarından yardım almanız gerekir. Normal cepheye göre maliyeti yüksek olan bu malzemeye zarar vermemesi açısından da alanında tecrübeli ve profesyonel olan firmamız ile çalışmanızı doğru olacaktır.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Firmaları

Kompozit Cepheler Nasıl Temizlenir?

Temizlik yapılan alanın yüzeyinin kaygan olmasından dolayı kolay gibi gözükse de uzman temizlik firmalarından faydalanılmadan yapılan temizlik işleminde yüzeye zarar verilmektedir. Alüminyum yumuşak bir malzemedir. Bu sebepten dolayı aşınması kolay olur. Malzemenin bu özelliği sebebiyle üretim esnasında yüzeyi folyo ile kaplı olarak şantiye sevk ediliyor. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile malzeme bilgimizin avantajı sayesinde kompozit cephelerde sunduğumuz hijyenik çözümlerde bu hassas malzemenin yüzeyine ve boyasına hiçbir zarar verilmemektedir. Kompozit kaplama temizliği hizmeti sunarken yüzey folyolarının sökülmesi sonrası oluşan inatçı lekeler malzemeye zarar vermeyecek temizlik aparatları yardımıyla malzeme üzerinden tamamen temizlenir. Bu sayede kalıcı olarak etki gösterecektir.

Kompozit Temizliği
Kompozit Temizliği
Kompozit Temizliği
Kompozit Temizliği

Kompozit Temizliği İçin Kullanılacak Malzemeler Nasıl Seçilmelidir?

Kompozit temizliği cephelerin üst yüzeyinde kalan alüminyumların tercihe göre fırın boya ile uygulamacının seçtiği kodlarına göre boyanıyor. Fırın boya her ne kadar kalıcılığı olsa da sert cisimler ile çizilebildiği gibi yanlış temizlik malzemesi kullanımları sebebi ile soyulabilmektedir. Tüm cephenin ahenginin bozulacağı ve korozyona karşı yüksek direnç özelliğine sahip olan kompozit cephelerin bu özelliğinin kaybolacağı için kullanılacak kimyasal tercihleri dikkatli ve titizlikle yapılmalıdır. Malzeme seçimi yapılırken Arap sabunu, bulaşık deterjanı, kireç çözücü evlerde kullanılan temizlik malzemelerinden uzak durulmalıdır. Kullanılacak kompozit malzeme tercih edilirken orijinal olmasına dikkat edilmelidir, göz önünde tutulması gereken bir konudur.

Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Kompozit Temizliği Fiyatları

Normal diş cephe temizlik işlemlerine göre daha maliyetli bir uygulamadır. Kompozit yüzeyindeki tüm lekeleri temizleyen ve bu işlem esnasında kompozit son kat boyasına zarar vermeyen temizlik malzemelerinin kullanım zorunluluğu uygulamaya ek olarak maliyet yüklüyor. Kompozit temizliği uygulamaları sağladığı avantajlar sayesinde bu maliyet farkı arka planda kalacaktır. Firma olarak kompozit cephelerde gerçekleştireceğimiz temizlik işlemlerinde kaliteden ödün vermeden müşterilerimize makul fiyatlar sunabilmekteyiz. İş hacmimizin fazla olması sebebiyle satın aldığımız malzeme faaliyetlerinin düşük olması fiyatlarımızın makul olmasına etkili oluyor. Para vermeden kaliteli temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek kalıcı şekilde kompozit cephelerinizi temiz tutacak firmamızdan güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara