Cam Silimi

Proportion

Cam Silimi temizlik konusunda en çok dikkat gerektiren konuların içerisinde yer almaktadır. Cam silerken dikkat edilecek çok fazla konu yer alır. Sıradan bir firmadan hizmet almak, cam temizliğinden istenen sonuçların alınmasını engelleyecektir. Camların açılan kanatlarında kanat araları ve pervazlarda yapılacak detaylı temizlik, oldukça önem taşımaktadır. Pek çok temizlik malzemesi bu konuda yeterli olamayacaktır. Ev hanımları ya da dışarıdan gelen temizlikçi hanımların da bilemediği bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar içerisinde en doğru bilinen yanlışlardan biri de camların gazete kağıtları ile silinmesidir. Sıradan bezlerle silinen camlar, gazete kağıtları ile kurulanmaktadır. Bu durum camların zamanla çizilmesine sebep olacaktır. Bu gibi olumsuz durumların oluşmasını önlemek için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Hizmetlerimiz

Cam Silerken Nelere Dikkat Edilir?

Cam silimi hususunda profesyonel firmalardan hizmet alınması oldukça önem taşımaktadır. Cam silerken, kullanılacak bez kalitesi oldukça önemlidir. Cama özel tasarlanan temizlik bezlerinin seçilmesi gerekir. Bu temizlik bezleri, camlarda leke ve kalıntı bırakmayacaktır. Ayrıca yumuşak yüzeyleri nedeniyle de camların çizilmesini önleyecektir. Cam gibi yüzeylerde zarar vermeden uzun süreli temizlik sunacaktır. Camlara uzun süre kir ve toz yapışmasını da engelleyen bu bezler ile kalıcı ve kaliteli temizlik hizmeti sunulacaktır. Çok yüksek katlarda yer alan daire ve iş yerlerinin temizliği için de can güvenliği oldukça önem taşımaktadır. Herhangi bir koruma önleminin olmadığı durumlarda cam silmek oldukça tehlikeli hususlar arasındadır.

Cam Silimi
Cam Silimi
Cam Silimi
Cam Silimi

Camları Silerken Kullanılacak Temizlik Malzemelerinin Önemi

Camları silerken kullanılacak temizlik malzemelerinin seçimi de ayrı bir özen gerektirir. Cam silimi konusunda uzman olan firmamız, zararlı kimyasallar içermeyen temizlik malzemeleri kullanacaktır. Temizlik malzemesi seçiminde hem çevre dostu hem de cilde zarar vermeyen ürünlerin kullanılması önerilir. Ayrıca, kalıntı bırakan deterjanların da cam silerken kullanılması önerilmeyecektir. Sıvı deterjan kullanılması tavsiye edilir. Camların büyüklüğüne göre, firmamızın görevlendireceği ekipteki kişi sayısı da değişecektir. Asansörlü mekanizmalar ile camları silen firmamız, çalışan kişilerin de iş güvenliğini önemsemektedir. Her türlü koruyucu malzeme ile çalışan ekibimiz, güven içerisinde camları silecektir. Merdivenli mekanizmalar, yüksek plaza katlarındaki ofis ve iş yerlerindeki camları silmek için uygundur.

Cam Silerken Kurumsal Firmalardan Destek Almak

Dış Cephe Cam Temizliği İstanbul

Cam silme işlemi için kurumsal firmalardan destek almak oldukça önem taşımaktadır. Bu firmalar üstün kalite ve uygun fiyat politikasına göre hareket edeceklerdir. Firmamız da bu konuda nitelikli hizmet veren kurumsal firmalar içerisinde yer almaktadır. Cam büyüklüğüne göre değişen fiyatlarımız oldukça uygun seviyelerdedir. Kullanılan temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermeyen ve son derece kaliteli ürünlerdir. Uzun süre camlarda ferahlık ve temizliğin etkisi sürecektir. Personelimiz alanında uzun yıllar çalışmış olan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti önem verilen konuların başında gelmektedir. Detaylı ve titiz temizlik hizmetlerimiz için firmamızdan destek alınması önerilir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara