Dış Cephe Cam Temizliği

Proportion

 

 Dış cephe cam temizliği hizmetleri veren firmamız, cam temizliğinin nasıl olması gerektiği konusunda sizlere en kaliteli hizmetlerini vermektedir. Modern binalar, işyerleri, fabrikalar, plaza, iş hanları, site ve bloklar gibi pek çok alanda kaliteli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Dış cephe temizliği ile birlikte binanızın görüntüsü ilk günkü haline geri dönecektir. Bu bağlamda yapılan çalışmalar ile birlikte sizlere son derece kaliteli hizmetler vermekteyiz. Firmamız sahip olduğu makineler eşliğinde cephede el değmemiş nokta bırakmamaktadır.

 • Sepetli vinç
 • Sepetli platformlar
 • Dağcı ekibi

Bu ekip ve makineler ile birlikte her türlü cepheye sahip binaların dış cephesini başarılı bir şekilde temizlemekteyiz. Uzman personeller tarafından verilen bu hizmetler çerçevesinde kalitenin ne olduğu kısa sürede fark edeceksiniz. Dış cephe cam temizliği konusunda firmamız ile birlikte sadece Beylikdüzü bölgesinde değil, İstanbul’un tüm semtlerinde çalışma olanağı bulabilirsiniz.

Temizlik firmamız cephe temizliği konusunda cam yüzeyler, kompozit veya granit yüzeyler ile birlikte reklam panoları gibi alanların temizliklerini yapmaktadır. Güvenlik önlemlerinin hat safhada olduğu bir temizlik işlemi için Beylikdüzü temizlik şirketi bizden destek alabilirsiniz. Cephe temizlik işleri hem binanın hemde cephenin ömrünü uzatmaktadır. Binada deforme olmuş olan alanlar belirlenerek buraların kaliteli bir şekilde temizlik yapılması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından verilen temizlik hizmetleri şunlardır:

 • Alicoband, pvc temizlikleri
 • Alüminyum kompozit temizliği
 • Metal, ctp levhaların temizlikleri
 • Mermer, mozaik, granit yüzeylerin temizlenmesi
 • Klasik mantolama kaplı binaların dış cephe temizliği
  Dış Cephe Cam Temizliği
  Dış Cephe Cam Temizliği

  Dış Cephe Cam Temizliği
  Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği Avantajları

Cam temizliği işlemleri için öncelikle firma personellerimiz kaliteli temizlik ürünleri seçimi yapmaktadır. Bina camlarının ve çerçevelerinin hammaddesine göre bu ürünler farklılık göstermektedir. Sizlerde Dış cephe cam temizliği işlemi yaptırmak isterseniz eğer şu avantajlara sahip olacaksınız.

 • Cephenin ömrü uzar.
 • Camlar silinince bina ilk günkü temiz görüntüsüne geri döner.
 • Çerçevelerin temizlenmesi ve bakımı çalışmaları akabinde esneyen çerçeveler sağlamlaştırılır.
 • Camların üzerindeki çiziklerden dolayı oluşabilecek zararların önüne geçilir.

Cam temizleme konusunda Beylikdüzü temizlik firması olarak dikkat ettiğimiz en önemli nokta silinme aşamasında zarar verilmeme mevzusudur. Bu sayede camların temizlik işlemleri kaliteli bir şekilde devam ederken aynı zamanda profesyonel bir hizmette sağlanmış olunur.

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği ve İş Güvenliği

Dış cephe temizlik işlemleri her zaman için en zorlu görevlerden bir tanesidir. Yerden metrelerce yukarıda profesyonel ekiplerimiz ile birlikte yapılacak olan temizlikte hata lüksü yoktur. Yukarıda belirttiğimiz temizlik makinelerinde güvenlik tedbirleri her zaman için alınmaktadır. Ancak bunların dışında firmamız ek tedbirlere de başvurarak öncelikle insanların can güvenliği konusunda gereken adımları atmaktadır.

Dış cephe cam temizliği şirketi hizmetlerini sürdüren firmamız ile birlikte sizlerde Beylikdüzü ve İstanbul bölgesinde en kaliteli hizmetleri en güvenli şekillerde alacaksınız. Firmamız bünyesinde yapılacak olan bir temizlik işlemleri için özel olarak eğitilen personellerimize iş güvenliği eğitimleri, yüksekte çalışma dersleri, mesleki yeterlilik belgeleri ve ilkyardım eğitimi gibi önemli kurslar, eğitimler verilmektedir. Böylelikle elde edilecek olan kalite bu sayede ortaya çıkmaktadır. Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bizleri tercih ederek ne kadar doğru karar verdiğinizi kısa sürede anlayacaksınız.

Dış cephe temizliği konusunda uzman olarak hizmet veren firmamız, cephe temizliği ilk defa yapılacaksa ona göre malzeme seçimi yapmaktadır. Her cephenin malzemesinin ayrı olduğunu düşünürsek bu konularda gereken özenin gösterilmesi son derece önemlidir.Parlayan dış cephe cam temizliği firmamız yerinde ücretsiz keşif yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Cephe Cam Temizliği

 

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara