Cephe Cam Temizliği

Proportion

Cephe Cam Temizliği Son yıllarda inşaa edilen birçok bina çok yüksek katlı binalardan oluşuyor. Bu binaların son derece yüksek olması yanında dış kısımları farklı yapı malzemelerinden meydana getiriliyor.

Özellikle iş hanları, hastaneler, yüksek şirket binaları, okullar, adliyeler artık daha modern bir görünüm için dış cephede cam detayına geniş yer veriyor.

Bununla birlikte ortaya dış cephe temizliği sorunu da ortaya çıkıyor. Her ne kadar modern görünse de dış cephede cam bulunması yılın belli dönemlerinde cephe cam temizliğihizmeti almayı gerekli hale getiriyor. Dış cephelerde bulunan camların temizlenmesi ise profesyoneller tarafından yapılan bir temizlik işlemidir. Bu temizliğin kolayca yapılabilmesi içinde bu konuda özel olarak üretilen araç gereçlerin kullanılmasına önem veriliyor. Dış cephe cam temizliği yapılacak ise bu araç gereçler yanında alanında profesyonel bir firmadan da hizmet alınması gerekiyor.

İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği Firması

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe cam temizliğisırasında dikkat edilmesi gereken birçok farklı unsur bulunuyor. Bu temizlik işlemi sırasında öncelikle camların genel olarak tozunun alınması gerekiyor. Camların toz alma işlemi tamamlandıktan sonra ise camlar köpüklü sularla silinmeye başlıyor.

Bu aşamadan sonra ise çeşitli boyutlardaki çekçekler ile köpüklü sular çekiliyor. Sonrasında nemli fiber bezlerle tekrar üzerinden geçirilerek çek çek izlerinin ya da deterjan izlerinin temizlenmesi işlemi yapılıyor.

Temizlik esnasında gerek deterjanlar gerekse diğer temizleme araçları hiçbir şekilde camların çizilmesine neden olmuyor. Camlar dışında aynı zamanda camların kenar kısımlarında bulunan metallerin de uygun solüsyonlarla silinmesi işleminin de yapılması gerekiyor.

Kullanılan araçlar içerisinde fiber bezler, cam jiletleri, çeşitli çekçek türleri, deterjan alternatifleri geniş yer buluyor.

Bu temizlik ürünleri camların dış kısımlarının detaylı şekilde temizlenmesine olanak sağlarken aynı zamanda uzun süreli bir temizlik imkânı da yaratıyor.

Firmamız bu konuda sektörün öncülerinden olup sizlere yüksek kalitede temizleme hizmeti veriyor.

Cephe Cam Temizliği
Cephe Cam Temizliği
Cephe Cam Temizliği
Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Cephe Cam Temizleme Hizmeti Neden Önemli?

Dış cephe cam temizliğibirçok bakımdan gerekli olan bir hizmettir. Bu konuda son derece profesyonel olan firmamız yaptığı temizlik çalışmaları ile binalarınızı dışarıdan bakıldığında çok daha modern ve hijyenik görülmesinde katkı sağlıyor.

Bunun yanında yapılan her temizlik işlemi binaların daha aydınlık görünmesine imkân yaratırken oluşan kirlerin daha kalıcı hale gelmesinin de önüne geçilmiş oluyor.

Dış cephe temizliği alanında uzman olan personellerimiz tarafından yapıldığı için kısa sürede temizleme işleminin tamamlanması sağlanıyor. Firmamız bu konuda gereken özeni her bakımdan gösteriyor.

Ekipmanları temizlik öncesinde bir araya getiren çalışanlarımız belirli bir plan ve program çerçevesinde temizleme işlemlerine başlıyor.

Bu süreçte çok dikkat ettiğimiz konulardan bir diğeri ise temizleme işlemi sırasında ortaya çıkabilecek güvenlik unsurlarıdır.

Çalışma sırasında güvenlik sorunlarının oluşmaması için iş ve işçi güvenliğini her zaman dikkate almaya özen gösterilir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara