Cephe Temizliği

Proportion

Cephe Temizliği Birçok bina için artık profesyonel temizlik hizmetleri veriliyor. Bu temizlik hizmetleri bina içleri için verilirken bazı binaların dış yüzeyleri için de gerekli temizlik hizmetinden yararlanılmak gerekebiliyor. Cephe temizliği adı verilen temizlik türü de tam olarak bu aşamada verilen bir hizmettir. Binaların dış yüzeylerinin beton ve sıva harici malzemelerden yapılması dış cephe cam temizliğini gerekli hale getiriyor. Çünkü farklı yapı malzemelerinden yapılan temizlik işlemi binaların birçok bakımdan yararına olan hizmetlerdir. Dış cephe cam temizliği sırasında yapılacak çalışmalar için hizmet veren firmamız birçok detaya fazlası ile önem veriyor. Önceden bir iş planı çıkarılarak yapılan bu temizlik işlemleri sayesinde dış cepheler daha ışıl ışıl bir görünüm kazanıyor.

İstanbul Cephe Temizliği Şirketi

Dış Cephe Temizliği Neden Gereklidir?

Günümüzde yapılan modern binaların dış cephelerinin daha temiz ve daha modern görülebilmesi için dış cephe temizliği her zaman önem gerektiren bir konu olmuştur. Bu temizlik işleminin daha iyi şartlarda yapılabilmesi için firmamız gereken her türlü ayrıntıyı dikkate alıyor. Belirli periyotlarda yapılan dış cephe temizliği sayesinde binaların ömrü daha uzun oluyor. Bunun yanında dış yüzeyinde prefabrik olan binalar hem tozundan aranıyor hem de dış cephede bir reklam çalışması varsa bu reklam çalışmasını daha net bir şekilde görülmesi imkân sağlanıyor. Dış cephe temizliği yılda 2 defa yapılması önerilen temizlik türlerinden biridir. Böylece yılda 2 defa da olsa binalarınızın tozu ve mevsimlerin yıpratıcı etkisinden arınması sağlanmış oluyor.

Cephe Temizliği
Cephe Temizliği
Cephe Temizliği
Cephe Temizliği
Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliğinin Önemli Detayları

Dış cephe cam ve yüzey temizleme yapılmadan önce mutlaka bina büyüklüğü ve cam yoğunluğu hakkında bilgi alıyoruz. Prefabrik yüzeyler ile cam kısımlarda kullanılan solüsyonlar farklı olduğundan bu konuda çalışanlarımız son derece titiz davranıyor. Firmamızdan alacağınız cephe temizliği hizmeti ile büyük ve yüksek binalarınız her zaman yeni görüntüsünü korumaya devam edecektir. Bu hizmeti 3 ayda bir, 6 ayda bir ya da yılda bir kere alabilirsiniz. Ancak en ideal olan temizlik periyodu altı ayda bir olandır. Cephe temizliğini firmamıza verdiğiniz taktirde kendi çalışanlarınızın büyük bir yükten kurtulmasına da olanak sağlamış olursunuz. Çünkü bu dış cephelerin temizlenmesi işlemini amatör kişilerin yapması büyük riskler doğurmaktadır.

Bina Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cepheler Artık Daha Temiz

Temizlik sırasında her konuya önem veren çalışanlarımız yüzeye göre solüsyon kullanmaya gayret ediyor. Bazen silme bazen de yıkama şeklinde yapılan bu hizmetler her türlü durumda sizlere kolaylık olarak geri dönüyor. Temizlik kurallarına gereken önem verilerek yaptığımız işlemlerde sadece camlar değil aynı zamanda metal yüzeylerin de silinmesine ve parlatılmasına gereken özeni gösteriyoruz. Sertifikalı çalışanlarımız yüksek binaların tepesinden başlayarak aşağıya doğru tüm camların temizlenmesi işlemini hızlı ve güvenli şekilde yerine getiriyor. Bu konuda profesyonel olan çalışanlar her türlü eğitimi alan kişilerdir. Sizler de dış cephe için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara