Dağcı Cephe Temizliği

Proportion

Dağcı Cephe Temizliği

Plaza, çok katlı binalar, hastane, otel ve sadece camdan oluşan binalar dağcı cephe temizliği ile yapılmaktadır. Hızlı ve kolay temizliği sağlamak için dağcı dış cephe temizliğinde gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir. Firmamız normal temizlik ürünleri dışında özel ekipman kullanmaktadır. Yanlış kullanılan malzemeler cam yüzeyine kalıcı zararlar verebilir. Yüksek yapıların dış cephe temizliğinin belli aralıklarda uygulanması gerekmektedir.

BTB Cephe Temizliği

Dağcı Cephe Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Dağcı cephe temizliğibina yapılarının ağır kirlere maruz kalmaması için iki senede bir yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak iki yılda bir yapılan temizlik ağır kirlerin  oluşumunu engelleyerek güzel ve parlak bir görüntü sağlayacaktır. Dağcı cephe temizliği genellikle ulaşılması zor ve yüksek alanlar için kullanılmaktadır. Temizlik firmamız tarafından sağlanan hizmet doğrultusunda dağcı cephe temizliği yüksek binalarda kolaylıkla yapılmaktadır. Yapılan işlemler kolay olmamakla beraber birçok risk taşımaktadır. Profesyonel anlamda bunu iyi yapan firmamız ile çalışmanız halinde hızlı, kolay ve güvenli işlem sunuyoruz. Deneyimli elemanlar ile gökdelen, plaza, alışveriş merkezleri gibi binaların bakım ve temizliğini üstlenmekteyiz. Yüksek binalarda dış cephe temizlikçisi olarak çalışabilmek için bazı şartları taşımak gerekmektedir.Bu şartlar doğrultusunda iş sağlığı ve güvenliği oluşturarak firmamız ve çalışan eleman için gerekli tedbirleri almaktayız.

Dağcı Cephe Temizliği
Dağcı Cephe Temizliği

Hizmetlerimiz

 Dağcı Cephe Temizliği İçin Gerekli Şartlar

Dağcı cephe temizliği firmamızda temizlikçi personel olarak çalışmak için bazı şartlar gerekmektedir. Öncelikli olarak çalışacak kişinin yüksek binalarda çalışabilmesi için Sosyal Güvenlik Kurumu kayıtları içerisinde yüksekte çalışma belgesi bulunmalıdır. Son 6 ay içerisinde alınan güncel sağlık raporu şarttır.  Hizmet alacak kişi ya da şirket için ise IRTA belgesi zorunludur ve firmamız bu belgelere sahiptir.  Dağcı cephe temizliği hizmeti almak için temizlik firmamızın bu işleri yapma yetkisinin devlet kurumları tarafından izinli olduğu belgelerimizle mevcuttur. Dağcı cam temizliğe yüksek alanlarda kullanıldığı ve yapıldığı için vinç, asansör ya da sepet vinç makinaları kullanılarak aynı zamanda kişinin halatla bağlanması sağlanarak yapılmaktadır. Temizlik şirketinde çalışan kişilerin uygun birimlerden bu işi yapabildiklerine dair sertifika almaları gerekmektedir. Cephe temizliği güvenilir temizlik şirketimiz tarafından iyi bir ekipman, kaliteli malzemeler ve güvenli çalışma koşulları içerisinde uygulamaktayız.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara