İşyeri Cam Temizliği

Proportion

İşyeri Cam Temizliği Temizlik işlemi hemen her alanda en zorlayıcı işler arasında bulunuyor. İnsanların yoğun iş temposu içerisinde girmesi ve temizliğe yeteri kadar vakit ayıramaması temizlik konusunda profesyonel hizmet alma gereği hissetmesine neden oluyor. Özellikle iş yerlerinde temizlik yapacak ayrı bir eleman tutmak yerine belirli periyotlarda bu işi yapacak firmalar ile anlaşmak en mantıklı çözüm yolu oluyor.

Temizlik sektöründe faaliyet gösteren birçok firma verdiği profesyonel hizmetlerle binaların iç ve dış cephe temizliklerini kaliteli bir şekilde yerine yapıyor.

İşyeri cam temizliğikonusunda profesyonel çalışanlar ile hizmet veren firmamız hem iç hem de dış cephe temizliklerinde üstün bir performans gösteriyor. Bu süreçte önem verdiğimiz konular arasında temizliğin detayı, camların boyutları, çerçevelerin çeşitleri, bu temizlik sırasında kullanılacak solüsyonların kalitesi gibi konuları göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz.

Dış Cephe Temizliği

İş Yeri Cam Temizliğinde Püf Noktalar

İşyeri cam temizliği konusunda hizmet veren firmamız işyerlerindeki düzenin korunmasında da büyük bir titizlik gösteriyor. Firmamızdan alacağınız hizmetler sırasında çalışanlarımız erken bir saatte geliyor, camları temizliyor ve sonrasında iş yerinden ayrılıyor.

Temizliğin süresi ise temizlenmesi gereken camların sayısına ve boyutlarına göre değişiyor. Bazen birkaç saat içerisinde bitirilen bir temizlik işlemi bazen tüm gün boyunca devam edebiliyor.

Bu süreçte üzerinde en çok durduğumuz konulardan birisi camlarda leke ve çeşitli izlerin kalmamasıdır. Çalışanlarımız cam temizliği konusunda yılların tecrübesi ile hizmet verdiğinden bu temizlik işlemi sırasında ne tür araç gereçler kullanması gerektiğini en iyi bilen kişilerdir.

İşyeri cam temizliğisırasında kullandığımız solüsyonlar tozu iten ve uzun bir süre tozu cama yaklaştırmayacak türde solüsyonlardır. Böylece yaptığımız bir temizlik uzun bir süre şirketinizin ya da işyerinizde temizlik ihtiyacını karşılamaya yetecektir.

İşyeri Cam Temizliği
İşyeri Cam Temizliği
İşyeri Cam Temizliği
İşyeri Cam Temizliği

Cephe Cam Temizliği

Ofisler İçin Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Toplu yaşam alanları arasında bulunan işyerleri için verdiğimiz temizlik hizmetlerinde camlar ilk sırada geliyor. Temizlik sırasında çalışanlarımız hızlı bir şekilde temizliği bitirebilsinler diye genellikle ekip olarak yönlendirme yapıyoruz.

İş yeri temizliğinin belirli periyotlarda yapılması önem arz eden konular arasındadır. Firmamızın verdiği temizlik hizmetlerinde hem iç camlar hem de dış camlar geniş yer buluyor.

Bazen sadece dış cephe cam temizliği olarak verdiğimiz hizmetleri bazen hem iç hem de dış olarak verebiliyoruz.

Temizlik esnasında camlar kadar alüminyum ve metal doğramalarında temizlenmesine özen gösteriyoruz. Camların iç kısımları, kenar çerçeveleri, kilit kısımları da aynı titizlikle temizleniyor, Dış görünüm de önemli pay sahibi olan camların temizlenebilmesi için en iyi camsil solüsyonlarından faydalanıyoruz.

Bununla birlikte leke bırakmayan fiber bezlerin kullanılmasına da önem veriyoruz.

Firma çalışanlarımız cam temizliği konusunda son derece profesyonel olup çok kısa sürede sizlere temizleme hizmeti sunabiliyor. Cam silme konusunda problemleriniz var ise iş yeriniz için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara